loading map...

Vantaa

Yhteystiedot

Virkatie 16

01510 Vantaa

nosto@storent.com

AUKIOLOAIKA

Arkisin klo 7.00 - 15.30

Photo of Kim Bergholm
Kim Bergholm
Projektipäällikkö

Myynti ja työmaakatselmukset

P: 050 516 7975
S: kim.bergholm@storent.com

Photo of Aleksi Typpö
Aleksi Typpö
Projektipäällikkö

Myynti ja työmaakatselmukset

P: 045 851 2860
S: aleksi.typpo@storent.com

Photo of Iiro Pietilä
Iiro Pietilä
Projektipäällikkö

Myynti ja työmaakatselmukset

P: 050 576 5660
S: iiro.pietila@storent.com

Photo of Janne Kaikkonen
Janne Kaikkonen
Projektipäällikkö

Myynti ja työmaakatselmukset

P: 040 759 5648
S: janne.kaikkonen@storent.com

Photo of Kristian Ahonen
Kristian Ahonen
Projektipäällikkö

Myynti ja työmaakatselmukset

P: 050 516 7796
S: kristian.ahonen@storent.com

Photo of Jarmo Pääkkönen
Jarmo Pääkkönen
Projektipäällikkö

Myynti ja työmaakatselmukset

P: 050 501 3687
S: jarmo.paakkonen@storent.com

Photo of Jesse Laine
Jesse Laine
Asiakasyhteyshenkilö

Henkilönostimien sekä hinattavien nosturien tilaukset

P: 040 731 3510
S: jesse.laine@storent.com

Photo of Joonas Kyyrönen
Joonas Kyyrönen
Asiakasyhteyshenkilö

Henkilönostimien sekä hinattavien nosturien tilaukset

P: 050 470 1800
S: joonas.kyyronen@storent.com

Photo of Jukka Ruokonen
Jukka Ruokonen
Projektipäällikkö

Nostoasiantuntija, työmaakatselmukset

P: 045 136 1620
S: jukka.ruokonen@storent.com

Photo of Jesse Vuorenhela
Jesse Vuorenhela
Ajojärjestelijä

Kuljetus- ja nosturitilaukset

P: 050 356 5390
S: jesse.vuorenhela@storent.com

Photo of Joni Lehto
Joni Lehto
Ajojärjestelijä

Kuljetus- ja nosturitilaukset

P: 050 476 6112
S: joni.lehto@storent.com